סגור
חיפוש
Filters

אודותינו

אבירם פ. תעשיות בע"מ נוסדה בשנת 1997 ומתמחה בייצור, שיווק ומסחר של מוצרי וציוד מתכת  ופלסטיק ברחבי ארה"ב, אירופה, והמזרח התיכון.

הקשת הרחבה של לקוחותינו כוללת קמעונאים, מוסדות ממשלתיים, חברות תעשייתיות ועסקים פרטיים.

מה עושה את אבירם פ. תעשיות לשותף העסקי המועדף עלייך?

  • הניסיון העצום שלנו והחדירה העמוקה אל השוק במזרח הרחוק.
  • הידע האינטימי שלנו על התרבויות השונות ועל שיטות ניהול העסקים בעיקר במדינות מזרח-אסיה.
  • מערכות עיבוד הנתונים המתקדמות שלנו, הפלטפורמות הלוגיסטיות הרחבות, ואסטרטגיית מערכות היחסים ארוכות הטווח שהינה אחד מיסודות חזון החברה.

אנו נמצאים בעמדה ייחודית בשביל למקם אותך כרווחי בשווקים המתרחבים של היום.

אנו גאים בשליחת ציוד ומוצרים באיכות הטובה ביותר ובשימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר.

מגיע לך לעבוד עם מומחים שנועדו להוביל את הדרך.

צור קשר עכשיו!

 

חברת אבירם פ

מאמינה שאיכות ומצוינות הן לא רק מילים אלא עשייה יומיומית, צעד אחר צעד במרוץ שמוביל להצלחה של הלקוחות שלנו. אנחנו מבינים שהלקוח בוטח בנו בתהליכים החשובים לו ביותר. לכן, הצבנו לעצמנו רף גבוה במיוחד של שירות איכותי ללא פשרות, סיגלנו לעצמנו צורת חשיבה שמונעת בעיות רבות מראש ויוצרת שיפור מתמיד בתהליכי העבודה.

מדיניות האיכות באה לידי ביטוי בכל פרט בעשייה של חברת אבירם פ, ונהלי האיכות ממומשים בקפידה ולאורך זמן על ידי כל אחת ואחד מאתנו ובתמיכה מלאה וגיבוי מהמנכ"ל. בדרך זו, הופך חזון האיכות והשירות שלנו למציאות של הצלחה ומצוינות עבור כל אחד מלקוחותינו.

תעודות האיכות שברשותנו:
2008: ISO 9001

חברת אבירם פ רואה בספקיה ברחבי העולם שותפים משמעותיים להצלחת החברה. אנו בונים ומשמרים עם ספקנו במערכות יחסים ארוכות טווח, המושתתות על כבוד, הגינות ורווח הדדי. אנו מיחסים חשיבות ליציבות מערכות היחסים עם הספקים האסטרטגיים, לאמון בין הצדדים ולנאמנות הדדית וארוכת השנים שנבנתה בינינו. ומקפידים על מערכות איכות שלקוחותינו מספקים לנו.